Türk
TRY
Popüler
Diğer
Benchmark
Benchmark
ICO
Site kullanılamıyor
Benchmark tokens give their holders the exclusive opportunity to participate in global projects.
Kategori: Bankacılık, Yatırım
Temel: (Veri Yok)
Ülke: Andorra
Sadly, you’ve exceeded the limit of adding to favorite.
The limit possible is 5
Increase the limit
Web sitesine git MVP is ready
Neironix'de kayıtlı

Benchmark ekibi

Pieter Coetzer Корпоративные финансы и развитие бизнеса https://www.linkedin.com/in/pieter-coetzer-a283b0a5/ Denis Quayle Развитие недвижимости / Инженер https://www.linkedin.com/in/denis-quayle-42478913/ Zulekha Cara Крипто-предприниматель и трейдер https://www.linkedin.com/in/zulekha-cara-52b65b53/ Dr. Douglas Lund Развитие недвижимости и строительство https://www.linkedin.com/in/douglas-lund-9727934b/ Muzi Kubeka Управление операциями и финансами https://www.linkedin.com/in/muzi-kubeka-84aa7129/ Ian Sibusiso Gwebu Инженер-химик https://www.linkedin.com/in/ian-sibusiso-gwebu-b88b6048/ Johan Gouws Инженер-электрик https://www.linkedin.com/in/johan-gouws-5a06621/ Dr. Carsten Weinreich Эндокринолог и врач https://za.linkedin.com/in/carsten-weinreich-5b1563b7 Rick Williams Адвокат, формирование капитала акционерного общества, развитие бизнеса https://www.linkedin.com/in/rick-williams-08b497160/ Jasper Cloete Совместное банковское дело / Развитие предпринимательства https://www.linkedin.com/in/jasper-cloete-a1b1317/ Michael Hibbard Специалист по развитию бизнеса / Майнинг https://www.linkedin.com/in/michael-hibbard-7159741a/ Christopher Smith Предприниматель / Инвестиционный банкир https://www.linkedin.com/in/christophersmithsirajcapital/ Mike Spencer Мастер-консультант по недвижимости https://www.linkedin.com/in/mike-spencer-3b40a72/ Pieter Coetzer Jr. Планирование и управление проектами https://www.linkedin.com/in/pieter-coetzer-aa431b120/ Chris Mutale Предприниматель https://www.linkedin.com/in/chrismutale/ Luke Szkudlarek Mario Colombo Alexei Strasser
15
Ekip üyeleri
Verify: coming soon
0
Danışmanlar
Verify: coming soon
1
Telefon doğrula
Verify: 100%
0
KYC
Verify: 0%
phone
Natalya
Natalya
Team member
invited
Yorumlar
Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız.
Интересный проект
Bitcoin
(2.67%)
Ethereum
(1.03%)
Ripple
(5.87%)
Litecoin
(-0.39%)
Bitcoin Cash
(1.91%)
EOS
(2.44%)
Binance Coin
(-1.15%)
Bitcoin SV
(2.02%)
Stellar
(3.62%)
Cardano
(1.81%)
Tronix
(1.18%)
Tether
(0.00%)
Monero
(1.75%)
Dash
(1.99%)
IOTA
(3.47%)
NASGO
(-1.31%)
Ethereum Classic
(2.36%)
NEO
(1.10%)
NEM
(3.54%)
Tezos
(2.23%)
Support Center
Kripto para birimi piyasalarının takibi uygulamamızla daha da kolaylaştı.
Neironix Mobil Uygulaması
ÜCRETSİZ indirin
Download App
Hesap açmak
oturum aç
Teknik desteğe başvurun
Sistemle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sorunu aşağıdaki şekilde tanımlayın veya sorunuzu aşağıdakilere gönderin: support@neironix.io