Türk
TRY
Popüler
Diğer
Hashrental
Hashrental
ICO
Hashrental - First decentralized hashing power marketplace
Kategori: İş hizmeti, Cryptocurrency, Akıllı sözleşme
Temel: 18 May 2018
Ülke: Isle of Man
Sadly, you’ve exceeded the limit of adding to favorite.
The limit possible is 5
Increase the limit
Web sitesine git MVP is ready
Neironix'de kayıtlı

Hashrental ekibi

Ian Edwards - Co-Founder https://www.linkedin.com/in/ian-edwards-407b7a14b/ Janice Hopkins - CDO & Co-Founder https://www.linkedin.com/in/janice-hopkins-639131150/ Philipp Schnabel - Chief Executive Officer https://www.linkedin.com/in/philipp-schnabel-547038142/ Omkar Patel - CTO & Blockchain Developer https://www.linkedin.com/in/omkar-patel-436037142/ Larry Kim - Business Development https://www.linkedin.com/in/larry-kim-b08037142/ Tobias Weiss - Data Privacy and Cybersecurity Administrator https://www.linkedin.com/in/tobias-weiss-576534150/ Sandra Markevich - Marketing Director https://www.linkedin.com/in/sandra-markevich-b39037142/ Narendra Santra - Blockchain Developer https://www.linkedin.com/in/narendra-santra-a13037142/ Sarvesh Singh - Blockchain Developer https://www.linkedin.com/in/sarvesh-singh-199360144/ Sayan Dey - Blockchain Developer https://www.linkedin.com/in/sayan-dey-0b3037142/
10
Ekip üyeleri
Verify: coming soon
0
Danışmanlar
Verify: coming soon
0
Telefon doğrula
Verify: 0%
0
KYC
Verify: 0%
Team member
Team member
Team member
invited
Yorumlar
Yorum yazmak için lütfen giriş yapınız.
Bitcoin
(0.00%)
Ethereum
(-2.56%)
Binance Coin
(-2.28%)
Ripple
(2.03%)
Cardano
(-3.52%)
Polkadot
(4.61%)
Dogecoin
(-4.58%)
Luna
(3.61%)
Litecoin
(4.66%)
Bitcoin Cash
(6.46%)
Avalanche
(-5.32%)
ChainLink
(6.20%)
Stellar
(12.71%)
Tether
(-0.09%)
AXenS
(15.22%)
Crypto.com Chain
(1.18%)
Ethereum Classic
(12.80%)
Tron
(5.13%)
EOS
(21.23%)
Sola
(-2.38%)
Support Center
Kripto para birimi piyasalarının takibi uygulamamızla daha da kolaylaştı.
Neironix Mobil Uygulaması
ÜCRETSİZ indirin
Download App
Hesap açmak
oturum aç
Teknik desteğe başvurun
Sistemle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sorunu aşağıdaki şekilde tanımlayın veya sorunuzu aşağıdakilere gönderin: support@neironix.io